LEGIONÁŘI

 

Regi Base

REGI Base, A Tribute to Fallen Czech Soldiers, Martin Maxa, Piseň Padlých

 

 

Takové malé zimní mrazivé zamyšlení, jak věci na první pohled důležité a neodkladné se stávají nicotné při konfrontaci s drsnou realitou života.

Takový pocit máte po shlédnutí videoklipu Martina Maxy s písní o našich padlých legionářích. Nádherná melodie, dokonalé filmové zpracování a jeden z nejsilnějších smyslových nábojů, které může takovýto prostředek poskytnout.

Při pomyšlení, že lidé, kteří opravdu nasazují životy a zdraví pro správnou věc o které jsou přesvědčeni, je v příkrém rozporu se současným mediálním Matrixem, který používá zdokonalené goebblesovské principy ovlivňování a směrování mas podle požadavků zadavatelů.

Je to čas, kdy je dobré v klidu se oprostit od mediálního znásilňování myšlenek a pocitů a ujasnit si priority za které stojí bojovat i do poslední dechu. Rozhodně to nejsou iluze vnucované nám z masmédií.

Tito čeští legionáři nám ukazují, že již dali téměř vše, v mnoha případech zcela vše, za svoje přesvědčení, že ještě existuje národní hrdost a víra ve spravedlivý svět.

Je nyní na nás, abychom skrze  jejich oběti dokázali rozpoznat skutečné problémy současného světa a regulované a podsouvané mediální ikony shodili ze stěny. Pakliže se nám to nepodaří, tak se může stát, že tyto ikony nám někdo shodí i s tou zdí.

Rovněž je nyní vhodný okamžik, jak projevit úctu a sklonit se před odvahou a silou ducha našich českých legionářů a zcela jednoduchým způsobem jim dát najevo naši spolunáležitost a podporu.

Protože  tito hrdinové žijí svůj život na okraji zájmu je jednou z možností jim poskytnout podporu pro ně a jejich rodiny ve formě případného příspěvku pro vylepšení jejich nelehkého osudu.

Legionáři, kteří za nás bojovali a budou bojovat si zaslouží daleko více pozornosti a uznání než ikony na stěnách.

Je na nás, jak zařídíme našim dětem jejich budoucnost. Jednou z cest pro jejich bezpečný život je i podpora našich legionářů.

 

Zastavte své kroky a přemýšlejte.

Není až tak složité srdcem a rozumem rozpoznat, kdo je hoden našeho uznání a pozornosti.

Síla víry je víc než síla zbraní.

 

Specifická poznámka. Není důležitý počet desítek, ale směr. Jedna krabička nábojů zaslaná v korunách na účet REGI BASE na podporu českých legionářů má větší význam než vystřílená desítka na terči.

 

REGI BASE

Pomáháme těm, kteří za nás sloužili...

http://www.regibase.cz

 

Číslo účtu pro zaslání podpory.

 

 

 

 

zf

23.01.2013