Proč nám chtějí sebrat zbraně!


Mráz z Moskvy a humanitární konvoj, to je agrese

duhové teplo z Ameriky a humanitární bombardování, to je pomoc,

fašisti a vrazi civilistů z Kyjeva, to je boj za demokracii,

horda idiotů z Bruselu, to je příprava na lepší zítřky,

banda poserů z Prahy, to je česká realita

a do toho islamisti všech zemí spojte se !

 

Tak to je opravdu krutý obraz světa, který může přejít ve velkou válku.

Potom bude pozdě se ptát a co děti, mají si kde hrát.

Zkoumejte, kdo co řekl a kdo kdy lhal. Informace se dají sehnat, zatím. Dívejte se ale hlavně co kdo skutečně dělá, kdo koho zabíjí, kdo komu pomáhá, kdo je proti válce a podle toho se chovejte. Vyhodnocujte dění ne podle slov politiků, ale podle svého rozumu. Nedejte se zatáhnout do intrik a odolejte mediální manipulaci a nechte si zdravý rozum. Čtěte, sledujte a diskutujte s ostatními. Nastala bohužel doba, kdy se zase začínáme bát vyslovovat jiné než oficiální názory. Svět se změnil, priority se změnily, ale hajzl zůstává hajzlem. Možná tak přijdete na to, kde se nyní nachází agresivní říše zla.

Původně jsem chtěl napsat několik poznámek k silnému tlaku na odzbrojení občanů a maximálnímu ztížení legálního držení střelných zbraní. Toto je pouze jeden střípek ze skládačky současných reálných hrozeb a útoků na svobody občanů. V žádném případě to není obava vrchnosti o životy lidí, aby si legálně drženými zbraněmi neubližovali nebo nepáchali zločiny. Jediným a skutečným důvodem je obava vládnoucích, aby ve chvíli, kdy se i slušní a pokojní občané opravdu naserou, jak jim špatně vládnou a do čeho je verbují, tak aby neměli u sebe zbraně. Proto se připravte na okamžik, až pod heslem za bezpečnější společnost budete odevzdávat zbraně, tak to bude přesně ten okamžik, kdy půjde do tuhého.

Poznámka : Znáte hlavní důvod existence 2. dodatku  ( second amendment ) americké ústavy ? Důvodem není, aby se Američané mohli bránit proti kriminalitě, ale aby nebyli občané bezbranní, kdyby byla ve vlastní zemi ohrožena demokracie. Toto hledisko je u nás naprosto neznámé a v diskusích o zbraních nikdy nepadlo.

Už jste přemýšleli, kam pošlete své děti, aby přežily válku a zabíjení, kdyby to přišlo ?

Podívejte se na  fotografie a videa z východní Ukrajiny, abyste nemohli říkat, že jste nevěděli. Jestli jste to nevymysleli jako většina lidí, tak tlačte na politiky, ať taková situace nenastane.

Nechci, abyste odpovídali a hluboce diskutovali. Jenom proboha myslete ! A všechny válečné štváče vyzvěte, ať si jedou zkusit válku někde ve světě. Možná si to nechají projít hlavou a už se nevrátí.

zf

 

srpen  2014